Skip to content
13 september 2018 / deparaplu

Voorlichting over het indienen van een bewonersinitiatief

De wijkraden in Noord hebben budget om bewonersinitiatieven te financieren, net zoals dat eerst kon bij de deelgemeente en de gebiedscommissie. Dat is geweldig, want zo kunnen wijkbewoners activiteiten bedenken en uitvoeren voor andere wijkbewoners.
Maar hoe kun je zorgen dat je geld krijgt uit die pot? Veel mensen weten dat niet en durven daarom niets te doen.

Op donderdagochtend 20 september komt de wijkraad Agniesebuurt naar De Paraplu om daarover te vertellen. De bijeenkomst begint om 10.30 uur.
Aansluitend is er om 12.30 uur een gratis lunch.

Heb je al een idee? Dat is geweldig! Je kunt dan gelijk een afspraak maken om te kijken wat er in jouw situatie nodig is. Misschien kan dat zelfs al diezelfde dag.

Je hoeft je niet aan te melden, de bijeenkomst is gratis, en voor deze ene keer zijn zowel mannen als vrouwen welkom. Normaal komen in De Paraplu alleen vrouwen en hun kinderen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.